Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 7 травня 2024
New Normal

JS Developer

  • New Normal

    IT; 10–50 співробітників
  • Черкаси, вулиця Гагаріна, 136.
    1,3 км від центруНа мапі
  • Повна зайнятість. Досвід роботи від 2 років.
  • Англійська — вище середнього
Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

Опис вакансії

New Normal is looking for a talented react.js developer to join our creative team based in either Cherkasy, Ukraine, or Moenchengladbach, Germany.

Requirements:

  • Minimum one year of hands-on experience as a full stack JS or react.js developer
  • Strong problem-solving skills and analytical thinking
  • Intermediate-level English proficiency
  • Experience working with small teams or in a startup environment is a plus

What We Offer:

  • Competitive compensation package reflecting your expertise
  • Flexibility in work schedules
  • Engagement in cool projects

Join our team and contribute to our mission of providing outstanding IT solutions to businesses. To apply, please submit your resume or a cover letter outlining your relevant experience.

Thank you and looking forward to meeting you

New Normal

IT, 10–50 співробітників

Більше про компанію

Схожі посади у Черкасах

Вакансії в категорії

Вакансії за містами