Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 10 травня 2024 Вище за середню

Business Development Manager

  • 30 400 – 45 000 грн, Base + bonuses
  • Study LIne

      Туризм; менше 10 співробітників
    • Дистанційна робота
    • Повна зайнятість. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю, ветерана, пенсіонера.
    • Англійська — вільно, російська — вільно
    Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
    • Business development
    • Conducting business negotiations
    Показати всі навичкиЗгорнути навички

    Опис вакансії

    Studyline is an international study and immigration company based in Tel Aviv Israel. We are hiring a business development manager to procure partnership agreements with potential parties in Canada in the areas of education and employment.

    Requirements:

    • Fluency in both English and Russian
    • Prior experience in sales or business development is an advantage

    Details:

    • The position is a remote one
    • A full time position with a flexible schedule
    • Salary consists of a monthly base 800USD + bonuses for contracts signed.

    Study LIne

    Туризм, менше 10 співробітників

    Більше про компанію

    Схожі вакансії

    Усі схожі вакансії