Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 30 квітня 2024
Suvenix

Menedżer sklepu internetowego

  • 20 000 – 25 000 грн
  • Suvenix

    Видавництво, поліграфія; менше 10 співробітників
  • Дистанційна робота
  • Повна зайнятість. Також готові взяти студента. Досвід роботи від 1 року. Незакінчена вища освіта.
  • Польська — вище середнього, англійська — середній
Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

Опис вакансії

Lokalizacja: Warszawa (możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Suvenix, wiodący europejski producent wyjątkowych pamiątek turystycznych, planuje uruchomienie swojego internetowego sklepu. To świetna okazja do dołączenia do zespołu, który będzie współtworzyć nową platformę e-commerce, w tym zarówno własny sklep internetowy, jak i sprzedaż na wiodących marketplace’ach.

Obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu i uruchamianiu sklepu internetowego.
  • Zarządzanie codzienną działalnością sklepu, w tym nadzór nad platformą e-commerce oraz kontami na marketplace’ach.
  • Tworzenie, redagowanie i optymalizacja treści sklepu, w tym opisów produktów i treści marketingowych.
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień, w tym zarządzanie zamówieniami, fakturowanie i logistyka.
  • Obsługa klienta, w tym zarządzanie zapytaniami klientów, rozwiązywanie problemów oraz zapewnianie satysfakcji klientów.

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość podstaw e-commerce i zainteresowanie budowaniem kariery w tej dziedzinie.
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności związanych z zarządzaniem sklepem internetowym.
  • Umiejętności organizacyjne, zdolności analityczne oraz orientacja na detale.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i kariery w dynamicznie rozwijającej się branży.

Suvenix

Видавництво, поліграфія, менше 10 співробітників

Більше про компанію

Схожі вакансії

Усі схожі вакансії

Вакансії в категорії

Вакансії за містами