Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 16 травня 2024 Відгук без резюме Вище за середню

Dispatcher (USA trucking)

  • 40 000 – 100 000 грн
  • Stellar Cargo Inc

      Транспорт, логістика; 10–50 співробітників
    • Вінниця
    • Ross
      12242442410
    • Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року.
    Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

    Опис вакансії

    Trucking company located in USA is looking for a dispatcher.

    We work with flatbed / stepdeck (semi trucks).

    • Experience is a must.
    • Work from home — must have appropriate equipment (PC, headset, at least two monitors) and be comfortable with installing screenshot app (Time Doctor)
    • It is a full time position. Working hours 15:00—01:00, weekend on a call if required.

    Contact me via Telegram only — +1−224−244−2410

    Stellar Cargo Inc

    Транспорт, логістика, 10–50 співробітників

    Більше про компанію

    Схожі вакансії

    Усі схожі вакансії