Вакансія від 21 травня 2024 Вище за середню
N-Trans Inc.

Safety Manager, Tracking coordinator

  • 28 000 грн
  • N-Trans Inc.

    Транспорт, логістика; 50–250 співробітників
  • Львів, вулиця Промислова.
    2,3 км від центруНа мапі
  • Повна зайнятість. Також готові взяти студента, людину з інвалідністю. Досвід роботи від 1 року.
  • Англійська — вище середнього
Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
  • MS Office
  • Керування транспортними засобами
  • Комунікабельність
  • Відповідальність
  • Робота з клієнтами
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

We are a trucking company which is working around US above 10 years. By joining our team, you will be responsible for truck transportation deals.

Job duties and requirements:

✅ Providing customer service and coordinating orders to establish full support for drivers;

✅ Interact with drivers in matters regarding truck safety and maintenance services;

☑️ Fluent level of English language, written and spoken;

☑️ Good communication skills via the phone;

☑️ Age of 22+ female or male;

☑️ Good user of Google, Google Maps, Microsoft Office, etc.;

Lviv city location, Promyslova street.

Working time (working day starts at 08.00 till 16.30 on average).

Транспорт, логістика, 50–250 співробітників

Більше про компанію

Схожі вакансії

Усі схожі вакансії